ГУРТКИ

                       

 

 

Ф.І.поБ

посада

        період

з якого по який

термін

1

Коваленко Г.В.

директор

27.10.19-

26.10.2020

09.06 -20.06

01.08.-31.08.

 

12

30

2

Федоряк С.М.

вихов. - методист

21.10.19 – 20.10.2020

20.06-31.07

42

 

3

Димитрова С.В.

вихователь

06.09.19- 05.09.2020

15.07- 31.08

47(ост 9)

4

Пустовая І.О.

вихователь

інкл.гр.

01.09.19- 31.08.2020

18.05 – 14.07

56

5

СтепанчєнкоТ.М.

вихователь

24.10.19- 23.10.2020

15.07 – 31.08

47(ост.9)

6

Дорошенко Г.

вихователь

08.11.19 -07.11.2020

18.05.-14.07

56

7

Мардар’єва О.Г.

вихователь

10.02.19-

09.02.2020

15.07 – 31.08

47(ост 9)    

8

Тужілкіна Т.М.

вихователь

інкл.гр.

.19 - .2020

15.07- 31.08

47(ост9)

9

Іванова Л.В.

вихователь

29.08.19 -28.08.2020

18.05 – 14.07

56

10

Павлова Я.Ю.

 

вихователь

06.11.19-

05.11.2020

18.05 – 14.07  

56   

11

Шевчук С.А.

вихователь

інкл.гр.

05.01.19 -             04.01. 2020

15.07 – 31.08

47(ост9)

12

Шикшина Н.А.

вихователь

01.09.19-31.08.2020

18.05- 14.07

56

13

Недолуженко Л.М.

вихователь

01.09.2019 -31.08.2020

18.05 - 14.07

56

14

Моргун К.А.

Асістент вихователя

01.09.19 – 31.08.2020

15.07.- 31.08

47(ост9)

15

Захарченко І.В.

вих.інкл.гр.

06.09.19 – 05.09.2020

15.07 – 31.08

47(ост9)

16

Кухар О.В.

вихователь

01.09.2019-31.08.2020

15.07- 31.08

47(ост9)

17

Масюткіна В.В.

муз.керів.

27.11.19- 26.11.2020

10.07 - 20 .08

42

18

Орлова Н.С.

Асістент вихователя

19-21.09.2018

18.05.-14.07

56

19

Суворова О.А

завгосп

01.03.19 – 31.12.2020

01.06- 30.06

28

 

20

Рябуха Т.В.

пом.вихов.

07.08.19- 06.08.2020

.06 – 16.07

28

21

Ульянцева О.М.

пом.вихов.

.19 – 17.08.2020

03.08 – 31.08

 

 28

 

22

Єрмолаєва В. І.

 

пом.вихов.

01.04.19- 31.03.2020

18.05 – 15.06    16.06 – 25.06

28       10дод.

23

Гладірь О.Ф.

пом.вихов.

06.03.19 - 31.12.2020 01.01.21- 05.03.2021

03.08 - 14 .08   

 

15.08– 31.08

12      

 

16

  Гурткова робота на 2020/2021 н.р.

З метою всебічного розвитку дошкільнят  та запитів батьків і дітей на безоплатній основі в ясла-садку надаються додаткові освітні послуги: «Шахи», «Природолюб», «Здоров`ячок»,  «Казкова мозаїка».

      Графік роботи

театрального гуртка «Казкова мозаїка»,

старша группа № 3.

 Керівник  вихователь Степанченко Т.М.

вівторок – 15.30-16.00

четвер - 15.30-16.00

Графік роботи

екологічного гуртка «Природолюб»,

старша группа №5.

Керівник  вихователь Корнієнко С.М.

вівторок  15.30-16.00

четвер  15.30-16.00

Графік роботи

фізкультурно-оздоровчого гуртка «Здоровячок»

Керівник інструктор з фізкультури  Федоряк С.М.

вівторок  15.30-16.00

четвер  15.30-16.00

Графік роботи

 гуртка «Шахи»

середня  інклюзивна група№7

Керівник вихователь інклюзивної групи №7

вівторок  15.30-15.55

четвер  15.30-15.55