До акції "Чисте місто, чиста ріка, чиста планета" листопад 2018 року.

Хочеш змінити світ, почни з себе та зроби перші кроки для кращого майбутнього. Саме з такими словами, з запалом, натхненням та бажанням малята, батьки та вихователі дитячого садочку 69 долучилися до акції "Чисте місто, чиста ріка, чиста планета".

Основною метою якої було навчити дітей з любов'ю, повагою відноситися до навколишнього середовища, берегти природні багатства та завжди пам'ятати про її важливість та значущість у нашому житті.

Не тільки словом, але й власним прикладом показати своє ставлення та відповідальність перед матінкою-природою, яка годує та піклується про нас. 

Виходячи з цього, привчаємо дітей з раннього віку турбуватися про довкілля, раціонально використовувати матеріали, приладдя, які вже не підлягають користуванню, але в той же час його можно та потрібно використати з користю для іншого, не шкодячи навколишньому середовищу. Запропонованою альтернативою є еко - іграшки, які відразу стали до вподоби малятам та дуже зацікавили їх. Батьки та вихователі не можуть цьому не тішитися. 

Природа сильна і беззахисна одночасно, і тільки від нас залежить, якою вона буде завтра. Все у наших руки: дати їй можливість квітнути та захоплювати своєю неповторною красою чи дати в один момент занепасти без шансу на порятунок.

 Вибір за кожним.